Nový Qashqai

2006 - ....
Odpovědět
Uživatelský avatar
dismay
Příspěvky: 49
Registrován: pon 11. dub 2011 21:15:25

Nový Qashqai

Příspěvek od dismay »

Zdravím všechny, ale jak tak koukám, tak jsem tu asi sám.
Zítra si jdu pro nového Qashqaie, tak jsem se zaregistroval do Vašeho fora.

Zajímalo by mě jaké máte s autem zkušenosti a podobně.
Naposledy upravil(a) dismay dne ned 24. dub 2011 17:06:28, celkem upraveno 1 x.
Nissan Qashqai - 1.6 2WD I-Way +18 alu kola, černá metalíza

admin
Administrátor
Příspěvky: 57
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Nový Qashqai

Příspěvek od admin »

Ahoj, vitej :) Forum je nove, jiste si ho uzovatele najdou take 8-)

Kazdopadne az budes mit sveho mazla doma dej nejake fotky a napis jak jsi spokojen atd, diky ;)

Uživatelský avatar
dismay
Příspěvky: 49
Registrován: pon 11. dub 2011 21:15:25

Nový Qashqai

Příspěvek od dismay »

Nazdar.
Tak jsem si dneska dovezl svého Kaškaje domů.
Provedení v černé barvě, prosklená střecha, navigace, parkovací kamera a další výbava, včetně HF a blueteothu, nebo jak se to píše. :D

Musím říct, že to není moje první nové auto a byl jsem mile překvapen kvalitou zpracování a materiálů. Prodejce mě řekl, že je to ten druhý model po facelitu a kvalita šla nahoru, včetně neduhů jako byly zadní tlumiče, které byly prý naprosto odstraněny. Volil jsem motorizaci 1.6 v bnezinu, protože drtivou většinu najezdím po městě a myslím, že diesel by byl za chvilku rozhašený studenými starty.
Ta prosklená střecha je vážně pecka a i ta navigace, jen mě mrzí, že hlasové povely navigace jsou v 9 jazycích,a le čeština chybí, ale jak jsem zjistil to samé je U Peugeotu, Kia to má stejné a nechá se na to zvyknout. KOla mám 18 palcová a vypadá to luxusně. Jen jsem nezvolil moc chromových prvků, protože předtím jsme měl nového Renaulta a docela v dosti brzlé době se začínaly objevovat puchýře a chrom, jestli to tak můžu nazvat se loupal a musel jsem třebas reklamovat a pitomý znak a i se loupal chrom okolo mlhovek. Dokonce i na Octávii se mě loupal chrom z přední masky a to se o auto docela dost starám. Proto jen kombinace černé barvy, jen možná časem chromová lišta víka kufru.
JInak auto tiché, docela svižné i když žádný sporťák to není. Takže zatím spokojenost. S prodejcem, tedy auto Zrucký naprostá spokojenost a velice vstřícný přístup a maximální snaha o vyhovění k mým přáním. ;)

Škoda že je nás tu zatím málo, vlastně jen já. Koukal jsem, že je ještě jiné forum o Nissanech, ale tam si jen chodím číst a registrovaný zůstanu jen tady.

Ty máš jakého Nissana?
Nissan Qashqai - 1.6 2WD I-Way +18 alu kola, černá metalíza

Uživatelský avatar
dismay
Příspěvky: 49
Registrován: pon 11. dub 2011 21:15:25

Nový Qashqai

Příspěvek od dismay »

JInak fotky určitě dám, jen co bude víc času a nálady.
Nissan Qashqai - 1.6 2WD I-Way +18 alu kola, černá metalíza

Odpovědět